fbpx

Angajaţi logistică

Descrierea postului

Ca asistent logistic o să lucraţi pentru clienţi importanţi într-un depozit în Waalwijk. Sunteţi responsabil de colectarea şi pregatirea comenzilor. O să colectaţi si procesaţi comenzile alături de o echipă plină de entuziasm. Sunteţi o legatură importantă între o comandă şi livrarea către client.

Ce vă oferim?

  • Salariu săptamanal (10,20 euro/ora dacă aveţi mai mult de 21 de ani)
  • Extra 50% pentru orele lucrate in weekend şi in timpul sărbatorilor legale
  • Extra 10% pentru orele lucrate seara
  • Extra 25% pentru orele lucrate noaptea
  • Experienţa in a lucra cu clienţi importanţi
  • Persoană de contact la locul de muncă pentru toate nelamuririle

Cine eşti tu?

  • Limba engleză este necesară
  • Experienţa nu este necesara
  • Sunteţi motivaţi pentru un nou inceput
  • Sunteţi flexibil si rezistent la stres
  • Sunteţi capabil fizic
  • Orele de seară sau noapte nu reprezinta o problemă

Procedura

În prima zi de muncă la Micro se va stabili în ce department veţi lucra. Poate să fie în unul din următoarele departamente:

  • Order picking
  • Împachetare şi reîmpachetare
  • Preluarea bunurilor
  • Plasarea bunurilor înapoi

Cine suntem noi?

Pollux este o agenţie de recrutare al carui obiectiv este să plaseze personal calificat pe piaţa de munca internaţională. Pentru dumneavoastră asta inseamnă că o sa incepeţi sa lucraţi pentru unul din clienţii nostri, pentru o perioadă de timp mai lungă sau mai scurtă.

Munca in cadrul Pollux iţi oferă foarte multă siguranţă:

  • Plata salariului saptamanal
  • Oferim foarte multe cursuri pentru a vă ajuta in dezvoltarea profesională
  • Suntem transparenţi, ceea ce inseamnă că puteţi gasi toate informaţiile necesare legate de muncă, salariu sau orice altă informaţie personală pe Flexportal

Compania

Ingram Micro ajută alte companii să-si desfăsoare activitatea. În acest caz pentru Bol.com ei menegeriază toata distribuţia. Asta inseamnă că ei sunt implicaţi în încărcarea şi descărcarea bunurilor pentru a completa cu succes comenzile clienţilor.

Important : pentru persoanele care provin din o ţara non EU sau EEA se aplică alte reguli de muncă în Olanda. Pentru mai multe informaţii click aici …..

Înregistraţi-vă direct

Pollux is very carefully with your personal information. Read more in our privacy statement.

reCAPTCHA is required.