[rev_slider_vc alias=”vrachtwagenchauffeur”]

Praca w Holandii: Poszukiwani kierowcy ciężarówek!

Poszukujemy obecnie kierowców ciężarówek dla wielu naszych zleceniodawców na terenie całej Holandii. W ramach tej funkcji pracownicy są odpowiedzialni za przewożenie różnego typu towarów. Kandydaci muszą posiadać ważne prawo jazdy typu C/CE.
Jeśli poszukują Państwo pracy w Holandii, ale nie są Państwo pewni od czego zacząć
firma Pollux chętnie Państwu pomoże!

Kim jesteśmy?

Firma Pollux jest agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się w pozyskiwaniu zmotywowanych pracowników – zarówno na potrzeby rynku holenderskiego, jak i polskiego. Dla naszych pracowników oznacza to możliwość pracy u wielu różnych zleceniodawców. Oferujemy pracę na dłuższy okres czasu, ale również krótkie zlecenia. Praca dla firmy Pollux oznacza:

  • Cotygodniowe przelewy wynagrodzenia
  • Możliwość wzięcia udziału w różnego typu szkoleniach , podnoszących szanse pracowników na rynku pracy
  • Przejrzystość, jeśli chodzi o informacje na temat pracy, wynagrodzenia oraz Państwa danych – wszystkie te informacje mogą Państwo sprawdzić w naszym portalu

Funkcja: Kierowca ciężarówki

Zakres obowiązków kierowcy ciężarówki wygląda następująco:

• Przewożenie różnego typu towarów dla naszych zleceniodawców.
• Umiejętność prowadzenia pojazdów zarówno w ciągu dnia jak i w nocy
• Kontrolowanie stanu pojazdu

Wymagania

Od kierowców ciężarówek wymagamy posiadania ważnego prawo jazdy typu C/CE/B. Poszukujemy
osób zmotywowanych, które mają doświadczenie w kierowaniu tego typu pojazdami. Wymagamy znajomości języka angielskiego (mile widziany niderlandzki). Kandydaci powinni być odznaczać się odpowiednią prezencją, zdolnościami socjalnymi oraz umieć pracować w zespole.

Co oferujemy?

Firma Pollux zapewnia swoim pracownikom pełen serwis. Oferujemy:

• Odpowiednie stanowisko pracy
• Zakwaterowanie
• Transport do pracy
• Polskojęzycznych opiekunów

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w charakterze kierowcy ciężarówki, prosimy o rejestrację za pomocą naszego formularza. Postaramy się jak najszybciej z Państwem skontaktować, tak by mogli Państwo w krótkim czasie rozpocząć pracę.

Bezpośrednia rejestracja

Spodobała Ci się nasza oferta i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Zarejestruj się uzupełniając poniższy formularz. Postaramy się jak najszybciej z Toba skontaktować!

Zarejestruj się w firmie Pollux!

Firma Pollux dba o ochronę danych osobowych. Więcej na ten temat znajdą Państwo tu
Oswiadczenie dot. danych osobowych

reCAPTCHA is required.