Praca w Holandii: Pilnie poszukiwani kierowcy wózków widłowych!

Poszukujemy obecnie kierowców wózków widłowych dla wielu naszych zleceniodawców na terenie całej Holandii. W ramach tej funkcji pracownicy są odpowiedzialni za gromadzenie i przygotowywanie zamówień, jak również za wykonywanie pomocniczych czynności magazynowych i produkcyjnych.
Jeśli poszukują Państwo pracy w Holandii, ale nie są Państwo pewni od czego zacząć

firma Pollux chętnie Państwu pomoże!

Kim jesteśmy?

Firma Pollux jest agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się w pozyskiwaniu zmotywowanych pracowników – zarówno na potrzeby rynku holenderskiego, jak i polskiego. Dla naszych pracowników oznacza to możliwość pracy u wielu różnych zleceniodawców. Oferujemy pracę na dłuższy okres czasu, ale również krótkie zlecenia. Praca dla firmy Pollux oznacza:

  • Cotygodniowe przelewy wynagrodzenia
  • Możliwość wzięcia udziału w różnego typu szkoleniach , podnoszących szanse pracowników na rynku pracy
  • Przejrzystość, jeśli chodzi o informacje na temat pracy, wynagrodzenia oraz Państwa danych – wszystkie te informacje mogą Państwo sprawdzić w naszym portalu

Funkcja: Kierowca wózka widłowego

Zakres obowiązków kierowcy wózka widłowego wygląda następująco:

• Gromadzenie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
• Załadunek i rozładunek kontenerów
• Wykonywanie pobocznych prac magazynowych oraz produkcyjnych

Wymagania

Od kierowców wózków widłowych wymagamy dobrej organizacji pracy. Poszukujemy osób zmotywowanych, które potrafią pracować zarówno bez nadzoru jak i w grupie. Kandydaci muszą posiadać udokumentowane doświadczenie oraz aktualne certyfikaty. Wymagamy znajomości języka angielskiego (mile widziany niderlandzki). Kandydaci powinni być elastyczni, jeśli chodzi o godziny pracy – zarówno jeśli chodzi o prace w systemie zmianowym jak i nadgodziny.

Co oferujemy?

Firma Pollux zapewnia swoim pracownikom pełen serwis. Oferujemy:

• Odpowiednie stanowisko pracy
• Stawka za godzinę między €9,80 a €11,33 dla osób powyżej 22 roku życia*
• Zakwaterowanie
• Transport do pracy
• Polskojęzycznych opiekunów

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w charakterze kierowcy wózka widłowego, prosimy o rejestrację za pomocą naszego formularza. Postaramy się jak najszybciej z Państwem skontaktować, tak by mogli Państwo w krótkim czasie rozpocząć pracę.

*Stawka godzinowa uzależniona jest od tego u jakiego zleceniodawcy Państwo pracują, Państwa wieku oraz doświadczenia zawodowego. To jedynie indykacja.

Bezpośrednia rejestracja

Spodobała Ci się nasza oferta i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Zarejestruj się uzupełniając poniższy formularz. Postaramy się jak najszybciej z Toba skontaktować!

Zarejestruj się w firmie Pollux!

Firma Pollux dba o ochronę danych osobowych. Więcej na ten temat znajdą Państwo tu
Oswiadczenie dot. danych osobowych

reCAPTCHA is required.