Wrz 19

Kontroler gratowacz – Pilarz

  • Fulltime
  • Wrocław

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Wrocławia (okolice Magnolii) poszukujemy kandydatów na stanowiska:

KONTROLER GRATOWACZ  – PILARZ

Zakres obowiązków:

  • Kontrola odlewów
  • Gratowanie/piłowanie elementów

Wymagania:

  • Chęć do pracy,
  • Sumienność,
  • Zdolności manualne,
  • Dobra percepcja wzrokowa,
  • Zdolność do pracy fizycznej w ruchu przez 8 godzin.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do niedzieli
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość pracy bezpośrednio u Klienta

Kontakt

Koordynator Anna tel 503 729 400, mail pollux.annaw@pollux-international.eu
biuro Wrocław: ul. Gwarna 19

Aby zareagować na tę ofertę pracy, prosimy o wysłanie cv na adres pollux.annaw@pollux-international.eu