Poszukiwani kierowcy ciężarówek

Wrz 08

Website polluxbv Pollux

Poszukujemy obecnie kierowców ciężarówek dla wielu naszych zleceniodawców na terenie całej Holandii.

Praca w Holandii: Poszukiwani kierowcy ciężarówek!

Poszukujemy obecnie kierowców ciężarówek dla wielu naszych zleceniodawców na terenie całej Holandii. W ramach tej funkcji pracownicy są odpowiedzialni za przewożenie różnego typu towarów. Kandydaci muszą posiadać ważne prawo jazdy typu C/CE.

Kim jesteśmy?

Firma Pollux jest dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową organizacją, specjalizującą się w pozyskiwaniu zmotywowanych pracowników – zarówno na potrzeby rynku holenderskiego, jak i polskiego. Nasza siedziba główna mieści się w Holandii. Oprócz tego mamy obecnie dwanaście oddziałów na terytorium Polski. Ta szeroka sieć handlowa sprawia, iż możemy zaoferować naszym zleceniodawcom możliwość szybkiego obsadzenia stanowisk wykwalifikowanym personelem.

Funkcja: Kierowca ciężarówki

Zakres obowiązków kierowcy ciężarówki wygląda następująco:

  • Przewożenie różnego typu towarów dla naszych zleceniodawców
  • Umiejętność prowadzenia pojazdów zarówno w ciągu dnia jak i w nocy
  • Kontrolowanie stanu pojazdu

Wymagania

Od kierowców ciężarówek wymagamy posiadania ważnego prawo jazdy typu C/CE/B. Poszukujemy
osób zmotywowanych, które mają doświadczenie w kierowaniu tego typu pojazdami. Wymagamy znajomości języka angielskiego (mile widziany niderlandzki). Kandydaci powinni być odznaczać się odpowiednią prezencją, zdolnościami socjalnymi oraz umieć pracować w zespole.

Co oferujemy?

Firma Pollux zapewnia swoim pracownikom pełen serwis. Oferujemy:

  • Odpowiednie stanowisko pracy
  • Zakwaterowanie
  • Transport do pracy
  • Polskojęzycznych opiekunów

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w charakterze kierowcy ciężarówki, prosimy o rejestrację za pomocą naszego formularza. Postaramy się jak najszybciej z Państwem skontaktować, tak by mogli Państwo w krótkim czasie rozpocząć pracę.

Aby zareagować na tę ofertę pracy, prosimy o wysłanie cv na adres cv@pollux.nl